Solliciteren Log in

De specialist voor in de autobranche.

Neem contact op met Maintec Automotive.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec, Maintec Automotive en/of Maintec Bikeflex, dan kunt u contact opnemen met het Service Center of met één van onderstaande Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Johan Rensing
– Algemeen Directeur

+31622947525
johan.rensing@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7200
yasar.erol@maintec.nl

Lysanne Tuchscherer
– HR Manager

010 790 7200
lysanne.tuchscherer@maintec.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Eelco van der Wegen
– Administrateur

010 790 7200
eelco.van.der.wegen@maintec.nl

Marcella de Vries
– Administrateur

010 790 7200
marcella.de.vries@maintec.nl

Kirsten Stuiver - Limbeek
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Jeanine Pouw
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
jeanine.pouw@maintec.nl

Claudia Sol
– HR Medewerker

010 790 7200
claudia.sol@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Rumeysa Sahin
– Administratief Medewerkster

010 790 7200
rumeysa.sahin@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7200
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps

Paul van Wilgenburg
– Manager Automotive

+31610008648
paul.van.wilgenburg@maintec.nl

Petra Oudhuis
– Projectmanager

+31643066771
petra.oudhuis@maintec.nl

Eric Versteegh
– Leermeester



Contact

T: +31 88 52 52 910
E: automotive@maintec.nl
Pijlstaartlaan 5A
3704 HS , Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Johan Rensing
– Algemeen Directeur

+31622947525
johan.rensing@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7200
yasar.erol@maintec.nl

Lysanne Tuchscherer
– HR Manager

010 790 7200
lysanne.tuchscherer@maintec.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Eelco van der Wegen
– Administrateur

010 790 7200
eelco.van.der.wegen@maintec.nl

Marcella de Vries
– Administrateur

010 790 7200
marcella.de.vries@maintec.nl

Kirsten Stuiver - Limbeek
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Jeanine Pouw
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
jeanine.pouw@maintec.nl

Claudia Sol
– HR Medewerker

010 790 7200
claudia.sol@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Rumeysa Sahin
– Administratief Medewerkster

010 790 7200
rumeysa.sahin@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7260
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps