Solliciteren Log in

De specialist voor in de autobranche.

Neem contact op met Maintec Automotive.

Heeft u een vraag of een opmerking voor Maintec, Maintec Automotive en/of Maintec Bikeflex, dan kunt u contact opnemen met het Service Center of met één van onderstaande Maintec vestigingen of landelijk opererende specialismen.

U kunt ook het contactformulier invullen. Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact met u op.

Onze vestigingen

Paul van Wilgenburg
– Manager Automotive

+31610008648
paul.van.wilgenburg@maintec.nl

Petra Oudhuis
– Projectmanager

+31643066771
petra.oudhuis@maintec.nl

Eric Versteegh
– Leermeester



Contact

T: +31 88 52 52 910
E: automotive@maintec.nl
Pijlstaartlaan 5A
3704 HS , Zeist (Nederland)
Route via Google Maps

Christian van der Heijden
– Operationeel Directeur - Zuid

+31683331705
christian.van.der.heijden@maintec.nl

Johan Rensing
– Operationeel Directeur Leren & Werken

+31622947525
johan.rensing@bikeflex.nl

Alex Nagelhout
– Financieel Manager

+31613614048
alex.nagelhout@maintec.nl

Eelco van der Wegen
– Administrateur

010 790 7260
eelco.van.der.wegen@maintec.nl

Rumeysa Sahin
– Administratief Medewerkster

010 790 7260
rumeysa.sahin@maintec.nl

Lysanne Tuchscherer
– HR Manager

010 790 7260
lysanne.tuchscherer@maintec.nl

Claudia Sol
– HR Medewerker

010 790 7260
claudia.sol@maintec.nl

Cora de Groot
– Job Coach

+31612510837
cora.de.groot@maintec.nl

Yasar Erol
– Marketing Manager

010 790 7260
yasar.erol@maintec.nl

Daniëlle van Harn
– Sales support

+31 88 525 29 50
danielle.van.harn@maintec.nl

Kirsten Stuiver - Limbeek
– Consultant Sales Support

+31 88 525 29 50
kirsten.stuiver@maintec.nl

Sandra Schouten
– Sales support

+31 88 525 29 50
sandra.warmels@maintec.nl

Nina Borkowska
– Sales Support

+31 88 525 29 50
nina.borkowska@maintec.nl

Contact

T: 010 790 7260
E: info@maintec.nl
Kopenhagen 5D
2993 LL , Barendrecht (Nederland)
Route via Google Maps